FAQ

Filmy | Prezentacje | Pakiety

Krótki film, który w zwartej i wciągającej formule opowiada o modelu czy konstrukcie teoretycznym.

Wszędzie, gdzie masz do zaprezentowania fragment teorii, model czy konstrukt teoretyczny. Przyda Ci się na szkoleniu, warsztacie albo w indywidualnych procesach rozwojowych.

Wszystkie filmy przygotowujemy w postaci plików MP4. Większość jest zrobiona w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080). Kilka w HD czyli 1280 x 720. W opisie każdego filmu, pod jego wersją demonstracyjną, znajdziesz dokładną specyfikację techniczną.

To prezentacja przygotowana w PowerPoint lub w KeyNote. Animowane slajdy są fragmentami filmu edukacyjnego. Każdym kliknięciem uruchamiasz pokaz kolejnego fragmentu. W notatkach prezentera przygotowaliśmy dla Ciebie narrację - czyli wszystko to, co warto powiedzieć na danym slajdzie. Klikasz i czytasz, a odbiorcy słuchają z zaciekawieniem Twojej opowieści.

Wystraszy kliknąć. Klik - startuje fragment filmu. Film zatrzymuje się automatycznie, abyś mogła / mógł dokończyć swoją opowieść, zadać pytanie publiczności albo nawiązać do kwestii, która pojawiła się podczas spotkania. Klik i pokaz trwa dalej. Masz pełną kontrolę nad jego przebiegiem i czasem trwania wystąpienia.

Zobacz przykład

Standardowo prezentacje przygotowujemy w programie Power Point 365 - format pliku PPTX.

Na życzenie (pole "informacje dodatkowe" w zamówieniu) możemy przygotować plik w starszej wersji Power Point lub w standardzie KeyNnote.

Pakiet to film edukacyjny, przygotowana na jego bazie prezentacja oraz zestaw grafik użytych w filmie. Grafiki posłużą Ci do przygotowania spójnych wizualnie materiałów szkoleniowych - od zaproszenia, przez karty pracy aż po hand-out'y.

Grafiki pochodzą z filmów. Ich rozdzielczość zależy od rozdzielczości danego filmu. Spotkasz się z dwoma rozmiarami:

  • film HD (1280 x 720)
  • film Full HD (1920 x 1080)

Grafiki otrzymasz w dwóch formatach:

  • PNG
  • JPG

Licencja | Płatności | Zwroty

Kupujesz raz, używasz, ile chcesz! A konkretnie:

  • jako Klient indywidualny masz dożywotnie prawo do używania zakupionego produktu (a nawet dłużej, jeśli wierzysz w reinkarnację)
  • licencja wystawiona jest konkretnie na Ciebie. Dowodem jest widoczne początku i końcu filmu oraz prezentacji Twoje imię i nazwisko.
  • pełną wersję licencji użytkownika przesyłamy Ci mailem w postaci pliku PDF (podgląd licencji)
  • licencję na firmę (nieograniczona liczba użytkowników) w cenie 1350 zł z VAT możesz zamówić, pisząc na adres: sklep@rysowienie.pl

Obsługujemy 2 formy płatności:

  • przelewy 24 (opcja preferowana - natychmiastowe księgowanie i szybsza dostawa),
  • przelew na konto.

O formie płatności decydujesz sam na ostatnim etapie zamówienia.

Wszystkie produkty w naszym sklepie są wirtualne. Dostawa odbywa się poprzez wysłanie linku do pobrania kupionego produktu.

Kupując w naszym sklepie i akceptując regulamin, zgadzasz się na natychmiastową realizację usługi. Dzięki temu link do pobrania filmu wyślemy Ci na podany w zamówieniu adres e-mail w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania wpłaty.

Jeśli nie chcesz rezygnować z 14 dniowego okresu na odstąpienie od umowy, napisz na adres sklep@rysowienie.pl. Wyślemy Ci link do wybranego produktu po upływie 14 dni.

Powyższy zapis wynika z Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta. Pełen zapis znajdziesz w Dzienniku Ustaw z 2014 r., poz. 827

Tak. Jesteśmy legalnie działająca firmą i każdy zakup potwierdzony jest stosownym dokumentem księgowym. Kupując film, prezentację albo pakiet podaj dane, na jakie mamy wystawić fakturę. Otrzymasz ją wraz z przygotowanym dla Ciebie produktem.

Możesz odstąpić od umowy zakupu w ciągu 14 dni od jej zawarcia, pod warunkiem, że film lub prezentacja nie zostały przez nas dla Ciebie przygotowane.